Kniha návštěv

pozvánka

Lukáš | 21.12.2016

Trénink, výživa, cyklistické a běžecké aktivity, novinky na poli cyklistického tréninku... to vše vám bude zdarma dostupné v podobě videí po celý rok 2017. Zaregistrujte svůj e-mail na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz k odběru novinek a vysílání bude dostupné i vám.

Videoseminář zdarma

Lukáš | 18.08.2016

Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, když svůj e-mail zaregistrujete na www.cykloseminare.cz k odběru novinek. Na stejném místě získáte také další informace k uvedené akci. 60 minut vašeho času se vám násobně vrátí ve vašich sportovních aktivitách.

Tip pro trénink

Lukáš | 04.01.2016

Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku běhu (komentář odborníka, prezentace, videa). Odběr novinek vaši e-mailovou schránku rozhodně nezahltí a je možné jej kdykoli zrušit.

TIP

Lukáš | 21.10.2014

Internetové stránky www.cykloseminare.cz nabízí bezplatný videoseminář věnovaný cyklistickému tréninku v zimním období. Ten proběhne 5.11. od 20:30 hod Videoseminář budou moci sledovat všichni, kteří na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistrují svůj e-mail k odběru novinek. Na ten budou zaslány podrobné informace a návod, jak videoseminář sledovat.

zkouska

aleš | 13.03.2012

ahoj

Plán akcí

Administrator | 03.03.2012

Dobrý podvečer chci upozornit, že zde na webu je plán akcí pro rok 2012.

Přidat nový příspěvek